پنجشنبه 2 اسفند 1397 - 15 جمادى الثانية 1440
تاریخ : يکشنبه 10 اسفند 1393     |     کد : 15

افتتاح مراكز سلامت در فازهای 2و 3 شهر جديد سهند

...

در راستای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت و در ادامه راه اندازی مجتمع های سلامت در استان، مركز سلامت شماره 2 در فاز 2 و مركز سلامت شماره 3 در فاز 3 شهر جدید سهند، با حضور مسئولين دانشگاه، شهرستان و جمع كثيري از اهالي محل در سالروز قيام خونين مردم آذربايجان، افتتاح گردید.

دكتر ابراهيم زاده معاون بهداشت شبكه جامع و همگانی اسکو، ضمن عرض خير مقدم به كليه حاضرين، به روند ساخت پروژه مركز فاز 3 اشاره كرده و گفت : مركز سلامت فاز 3 در زميني به مساحت 2972 مترو زير بناي600 متر و با هزينه اي بالغ بر700 ميليون تومان در مدت 5 سال با تلاش مسئولين شبكه و همكاري ادارات شهرستان و با پيگيريهاي مكرر معاون بهداشت دانشگاه ساخته شده است.

به گزارش روابط عمومی شبكه جامع و همگاني سلامت اسكو، در ادامه حجت الاسلام مرادپور امام جمعه شهرستان به لزوم توجه بيشتر به امر سلامت مردم اشاره داشته و از تلاشهاي مسئولين دانشگاه و شبكه در ايجاد شبكه جامع و همگاني سلامت قدرداني نمودند. ایشان با بیان اینکه فعالیتهای ارزنده اي در حوزه بهداشت و درمان در حال انجام است خاطر نشان شدند، که اين روند می بایستی ادامه پیدا کند .

دكتر تبريزي معاون بهداشت دانشگاه و رئيس مركز بهداشت استان به روند شكل گيري شبكه جامع اشاره ای داشته و بیان نمودند: شهرستان اسكو با توجه به پتانسیل بالقوه و با داشتن همکاران متعهد و کاری و پس از بررسي هاي کارشناسی به عنوان پايلوت براي اجراي برنامه هاي شبكه جامع سلامت در کشور انتخاب شده و ما اميدواريم با تلاشهاي مسئولين شبكه  و دانشگاه بتوانيم خدمات بهتري به مردم ارائه كنيم. ايشان با اشاره به اينكه مركز سلامت شماره 3 اولين مركز ارائه خدمات در فاز 3 شهر جدید سهند مي باشد خاطر نشان شدند از اين پس اهالي فاز 3 خدمات بهداشتي درماني را در محلي بهتر و نزديكتر به محل سكونتشان دريافت خواهند كرد.

در ادامه و با همراهي كليه مسئولين حاضر، مركز سلامت شماره 2 واقع در فاز 2 شهر جدید سهند نيز افتتاح گردید .